• Informacja z dnia 16.04.2019

   W dniu jutrzejszym tj. 17.04.2019 (środa) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 15.04.2019

   W dniu jutrzejszym tj. 16.04.2019 (wtorek) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

      Uczniowie, którzy nie dostarczyli zgody rodziców dotyczącej udziału w akcji "Rowerowy Maj" mogą ją dostarczyć do sekretariatu do dnia 24.04.2019 r.

      Wszystkie zaplanowane wyjścia i wyjazdy klas do kina, Jumpcity itp. zostają odwołane ze względu na prowadzoną przez nauczycieli akcję protestacyjną. Jednocześnie informuję, że wyjazdy uczniów na basen odbywają się planowo. 

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 12.04.2019

   W poniedziałek 15.04.2019  nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 11.04.2019

   W dniu jutrzejszym tj. 12.04.2019 (piątek) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 10.04.2019

   W dniu jutrzejszym tj. 11.04.2019 (czwartek) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 9.04.2019

   W dniu jutrzejszym tj. 10.04.2019 (środa) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna. O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny.

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 8.04.2019 

   Szanowni Rodzice,

   W wyniku braku porozumienia (do chwili obecnej) ZNP z rządem w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża, w dniu 8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się strajk pracowników oświaty i potrwa do odwołania. 

   Posiłkując się uzyskaną informacją od Komitetu Strajkowego w naszej szkole informuję, że w dniu jutrzejszym tj. 09.04.2019 (wtorek) nadal będzie prowadzona akcja protestacyjna.

   O wszelkich zmianach sytuacji i podejmowanych działaniach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny. 

   Z wyrazami szacunku - Przemysław Czachorowski

   Informacja z dnia 4.04.2019 

   W związku z informacją, która otrzymałem od zarządu oddziału ZNP w Żukowie, informuję, że od 8 kwietnia 2019 r. w naszej szkole rozpocznie się akcja strajkowa. Do poniedziałku tj. do 8 kwietnia 2019r., nie będę miał informacji o ilości nauczycieli, którzy przystąpią do strajku/ wynika to z instrukcji strajkowej/. Komitet strajkowy taką informacje przekaże mi przed zajęciami 8 kwietnia br.  Nie mając danych o ilości nauczycieli, którzy podejmą pracę 8 kwietnia 2019r. nie jestem w stanie zagwarantować zajęć według planu lekcji. 

        Na chwilę obecną będą to zajęcia świetlicowe realizowane przez nauczycieli, którzy nie przystąpią do strajku.Jeśli sytuacja się nie zmieni, proszę o pozostawienie dzieci w domach w dniu 8 kwietnia 2019r. Nieobecność dzieci w tym dniu nie będzie brana pod uwagę na koniec roku.

        Bardzo proszę o śledzenie informacji w dzienniku. Jeśli tylko zostanie odwołana akcja strajkowa niezwłocznie Państwa poinformuję.  

    

                                                Z poważaniem - P. Czachorowski

   Informacja z dnia 3.04.2019 

   Drodzy Rodzice!

     Zaistniała sytuacja, i brak informacji dotyczących efektu rokowań pomiędzy Związkami Zawodowymi pracowników oświaty a Ministerstwem Edukacji, informuję że po odbytym referendum dotyczącym akcji protestacyjnej w naszej szkole, nauczyciele zadeklarowali udział w ogólnopolskim strajku, który rozpocznie się 08 kwietnia 2019 roku. 

      W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o zapewnienie, w miarę możliwości opieki nad dziećmi w tych trudnych dla naszej szkoły dniach. 

      Jednocześnie informuję, że Szkoła starając się zapewnić bezpieczeństwo uczniom, nie będzie w stanie uczestniczyć w Rekolekcjach Wielkopostnych w Parafii Wniebowzięcia NMP. Osoby zainteresowane uczestnictwem w naukach rekolekcyjnych będą zobowiązane do sprawowania indywidualnej opieki nad dzieckiem.

      Deklaruję, zwracając się do Państwa o pomoc w sprawowaniu opieki, iż jakiekolwiek informacje dotyczące zmian w pracy szkoły będę do Państwa przesyłał na bieżąco przekazując jakie zostaną podjęte kroki dnia następnego. 

                                                      Z poważaniem -   P. Czachorowski

    


    

  • Protokół IV Wojewódzkiego Konkursu
   Przyrodniczo-Plastycznego
     „Żuki, chrząszcze i chrabąszcze”

   4_Wojew_Konkurs_Przyrodniczo_Plastyczny.pdf

   • Podziękowanie

   • Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz sponsorom
    za przekazane nagrody na loterię fantową.
    Za zaangażowanie w realizację
    Dnia św. Patryka.

    Zebrane środki zostały przekazane na wyposażenie
    sali plastycznej.

     Podziękowania składamy firmom:

    KRĘGIELNIA BANINO,

    SANTYK

    Koordynatorzy:

    Anita Bobrowska
    Hanna Gruba


     


  • Regulamin Kampani Rowerowy Maj 2019

   • W ramach Kampanii Rowerowy Maj 2019 liczone będą aktywne podróże do szkoły odbyte od dnia 06 maja do 31 maja 2019 r. Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp., a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim  odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 200 m. 
   • Dzieci tak jak w ubiegłym roku za aktywne przejazdy będą zbierały naklejki do swoich książeczek rowerowych oraz na plakat klasowy. Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz w grupie uczestniczących placówek.
   • Warto pamiętać, że jeśli dziecko ma więcej niż 10 lat, powinno posiadać kartę rowerową, znać znaki i przepisy kodeksu drogowego. Dzieci do 10 roku życia powinny podróżować na rowerze wraz z opiekunem i uznawane są za pieszych - mogą jeździć po chodnikach i przejeżdżać przez przejścia dla pieszych.
   • Aby dziecko mogło brać udział w zabawie, niezbędna jest zgoda Rodzica/Opiekuna, którą należy dostarczyć wychowawcy klasy.

   Wszystkie informacje na temat przebiegu Kampanii będą umieszczane
   na stronie https://rowerowymaj.eu na dedykowanej miastu podstronie.

   Dokumenty:


    

  • KARTKI WIELKANOCNE

    Kochani Uczniowie! 

        Zbliżają się Święta Wielkanocne, a co za tym idzie - czas radości. Chcielibyśmy, choć na chwile, sprawić trochę radości dzieciom i osobom dorosłym z gdyńskiego hospicjum. W związku z tym, zapraszamy chętne dzieci do wykonania KARTKI WIELKANOCNEJ. Wszystkie prace zostaną przekazane pacjentom i ich rodzinom z gdyńskiego HOSPICJUM IM. ŚW. WAWRZYŃCA

    Kartki świąteczne przynosimy do świetlicy szkolnej. 
   Termin oddawania prac: 12 kwietnia 2019 r. 

   Technika i format pracy dowolny.

   Zapraszam serdecznie do udziału w akcji :)
   Małgorzata Zander

    

    

    • „My London lapbook”

    • I Międzyszkolny Konkurs
     „My London lapbook”

     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie językowo-plastycznym organizowanym przez SP nr1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI.

     Zadaniem uczestnika jest opracowanie i wykonanie książki tematycznej w języku angielskim w formie lapbooka na temat Londynu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

      Na prace czekamy do 06.05.2019.  Podpisane prace prosimy składać w sekretariacie szkoły.

     Regulamin konkursu ► Regulamin_lapbook.pdf

     Deklaracja RODO ► Zgoda_dane_osobowe.pdf

      

      

    • Pomagamy zwierzakom

    •   Zachęcamy do udziału w zbiórce darów dla podopiecznych SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT "PROMYK". Chętne osoby prosimy o przynoszenie karmy, koców, pościeli, ręczników oraz akcesoriów dla zwierząt (mogą być smycze, obroże, miski). Schronisko nie przyjmuje poduszek ani kołder.

        Dary proszę przynosić do wychowawców klas
     i świetlicy szkolnej do 17.04.2019 r.

     Małgorzata Zander

      

      

    • Serdeczne podziękowania

    •          Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz wszystkim osobom, które wzięły udział w zbiórce darów dla gdyńskiego Hospicjum dla Dzieci "Bursztynowa Przystań".

      Państwa hojność i zaangażowanie
     jak zwykle było wielkie,

     za co z całego serca dziękujemy :)

      

     Organizarorzy zbiórki: Małgorzata Zander
     Agnieszka Rzepka

     laugh heartsmiley  laugh heartsmiley  laugh heartsmiley  laugh heartsmiley     

      

      

  •  

   WYNIKI GŁOSOWANIA RODZICÓW:

   OBOWIĄZEK NOSZENIA MUNDURKÓW

   W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020

    

   ZA

   17,42%

   PRZECIW

   82,58%

    

   W głosowaniu wzięło udział 70,72% rodziców/opiekunów

    


    

  • Nasza strona na FaceBook'u

  •  

    

    

    

    

  • Godziny dzwonków

   Czwartek 18.04.2019
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

   • Przyszła wiosna do świetlicy szkolnej
   • SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ "LET'S GET LOUD"
   • MAM TALENT
   • Wiosenne żeglowanie czas zacząć
   • Patron Irlandii byłby z nas dumny!
   • Święto Szkoły i fetowanie trzydziestej rocznicy nadania praw miejskich Żukowu