Szkoła Podstawowa nr 1
im. Obrońców Wybrzeża
w Żukowie
   Home      O szkole      Nauczyciele
 




 
 
 
 
Samorząd
Uczniowski
 
 
 
 
Nauczyciele pracujący w naszej szkole:

LP. NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
1 Adamczyk Barbara nauczanie zintegrowane
2
Bekier Anna
matematyka
3
Belgrau Justyna
muzyka
4
Bielawa-Belka Wiesława nauczanie zintegrowane
5
Bobrowska Anita
język angielski
6
Boniec Grażyna nauczanie zintegrowane
7
Borzeszkowska Iwona
świetlica
8
Bundt Bogumiła nauczanie zintegrowane
9
Ciach Bernadeta język polski
10
Cirocka Iwona religia
11
Czachorowska Edyta
muzyka
12
Czonstke Monika
język polski
13
Drewing Iwona wychowanie przedszkolne
14
Dymek Aleksandra
psycholog
15 Formela Sebastian wychowanie fizyczne
16 Formella Beata nauczanie zintegrowane
17 Gleinke Grażyna nauczanie zintegrowane, język kaszubski
18 Gliszczyńska Magdalena przyroda
19 Goszka Stoltmann Dorota nauczanie zintegrowane, plastyka
20
Górska Marzena nauczanie zintegrowane
21 Grabowska-Sulka Katarzyna pedagog
22
Grajkowska Karolina
religia
23 Gruba Hanna nauczyciel wspomagający, j. kaszubski
24 Grześkowiak Karolina język polski
25
Jakubowska-Hope Iwona świetlica
26
Kapica Gabriela pedagog
27
Karcz Katarzyna biblioteka
28
Karwowska Sylwia wychowanie fizyczne
29
Kamiński Mirosław technika, informatyka
 30
Kierznikiewicz Karolina
wychowanie przedszkolne
31 Klein Beata język polski
32 Komarnicka Anita język angielski
33 Konkel Paulina nauczanie zintegrowane,
34 Kuklińska Edyta język angielski
35 Kukielska Helena nauczanie zintegrowane
36 Kurkowska Małgorzata wicedyrektor
37 Kwidzińska Kalina nauczanie zintegrowane
38 Labuda Agnieszka wicedyrektor, język angielski
39 Laskowski Ireneusz religia
40
Lewandowska Joanna przyroda, matematyka
41 Majkowska Anna edukacja wczesnoszkolna
42 Miłejko Sandra świetlica
43 Makrocka-Ropel Danuta wychowanie przedszkolne
44 Manista Jadwiga nauczanie zintegrowane
45 Marchewicz Aneta
edukacja wczesnoszkolna
46
Michalska Beata
przyroda
47 Miotk Dariusz wychowanie fizyczne
48 Pawlak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
49
Piekarska Paulina
język angielski
50
Pranczk Dominika wychowanie przedszkolne
51 Ruchniewicz Monika
język angielski
52 Rokita Justyna
matematyka
53 Rosener Anetta przyroda
54 Rzepka Agnieszka nauczyciel wspomagający
55 Rybakowska Mirela nauczanie zintegrowane
56 Schmidt Agata matematyka
57 Sreberska Iwona biblioteka
58
Stachowiak Anna
język angielski
59 Stubińska-Nalewajek Renata dyrektor
60
Stępień Katarzyna świetlica
61
Stobba - Kur Paulina
nauczyciel wspomagający
62 Socha Ewa logopeda
63 Szymański Sławomir informatyka
64
Szmigielska Karolina
język polski
65 Szulman Katarzyna wychowanie fizyczne
66 Szlachetka Krystyna rewalidacja
67 Świerczewska Dorota logopedia
68 Wicki Ryszard historia, etyka
69 Wilczewska - Topka Barbara wychowanie przedszkolne
70
Wójtowicz-Bandziak Anna
nauczyciel wspomagający
71 Wydrowska Wioletta nauczanie zintegrowane
72 Zielińska Marzena
matematyka
73 Żuromska-Górczak Dorota
plastyka